KONFERENCE

3.-4. OKTOBRĪ Latvijas Leļļu teātris aicina apmeklēt starptautisku konferenci LAIKMETĪGAIS (LEĻĻU) TEĀTRIS. KURP DOTIES?

Konference pulcēs starptautiski atzītus lektorus, laikmetīgās skatuves mākslas meistarus, psihologus, filozofus, mārketinga ekspertus un producentus, lai kopīgi domātu un runātu par teātra nozares attīstības iespējām un scenārijiem šodien. Jūs gaida vērtīgas zināšanas, pieredzes stāsti, idejas, pārsteigumi, tikšanās un jaunas draudzības!

Šodienas leļļu teātris, pateicoties savam īpašajam izteiksmes veidam un tēlainībai, tradicionāli uzrunā bērnus, taču arvien vairāk arī jauniešus un pieaugušos. Tas atver nozīmīgas, sociāli pielādētas tēmas un jautājumus. Tā potenciāls ir milzīgs. Attīstoties tehnoloģijām, to sastopam kino un citās multimediālās mākslas formās. Tas tiekas un reizēm pat sajaucas ar vizuālo, kustību un dramatisko teātri.

Iespējas ir bezgalīgas, un arī izaicinājumu netrūkst. Kādas īpašas zināšanas un prasmes nepieciešamas laikmetīgā (leļļu) teātra profesionāļiem un kā tās vislabāk apgūt? Kā sasniegt, noturēt un augt kopā ar savu skatītāju? Kā izskatāmies Eiropas un pasaules teātru kopainā? Kādas vērtības nesam? Kādiem jauninājumiem un pārmaiņām esam gatavi?

Konferences saturs

Par laikmetīgā (leļļu) teātra situāciju Eiropā un pasaulē diskutēs lektori no Latvijas, Lietuvas, Somijas, Čehijas, Beļģijas, Peru un Austrālijas. Iepazīsties ar konferences tēmām un lektoriem:

Mērķauditorija:

Teātra profesionāļi, studenti, laikmetīgā teātra draugi un līdzjutēji

Norises vieta:

Latvijas Leļļu teātra Lielajā zālē (K. Barona iela 16/18, Rīga)

Norises laiks:

3. oktobris, 12:00 - 17:00, 4. oktobris, 10:00 - 16:00

Darba valoda:

Angļu (ar tulkojumu latviešu valodā)

Moderators:

Mārtiņš Meiers, aktieris, režisors un producents

REĢISTRĀCIJAS MAKSA 
EUR 25

Konferences reģistrācijas maksas ir  EUR 25 - summā iekļautas kafijas pauzes.